komu1procent.pl
OPP
Mazowieckie
OPP, Kobyłka
Ciechanów
Legionowo
Ostrołęka
Otwock
Piaseczno
Płock
Pruszków
Radom
Siedlce
Warszawa
Gostynin
Grodzisk Mazowiecki
Kobyłka
Marki
Mińsk Mazowiecki
Mława
Nowy Dwór Mazowiecki
Ostrów Mazowiecka
Piastów
Pionki
Płońsk
Pułtusk
Sierpc
Sochaczew
Sokołów Podlaski
Sulejówek
Wołomin
Wyszków
Ząbki
Żyrardów
Fundacja "Twoje Dziedzictwo"
brak opinii
+ dodaj opinię
Kolejowa 48
Zielonka
Fundacja Dzieci-Dzieciom
brak opinii
+ dodaj opinię
Nadarzyńska 56
Kobyłka
Fundacja Nowa Zielonka
brak opinii
+ dodaj opinię
Lucjana Bajkowskiego 12
Zielonka
Fundacja Oxylium
brak opinii
+ dodaj opinię
Pólko 88
Nadma
Fundacja w Obronie Zwierząt Maja
brak opinii
+ dodaj opinię
Dziennikarska 51a
Zielonka
Hospicjum Opatrzności Bożej Księża Orioniści
brak opinii
+ dodaj opinię
Piłsudskiego 44
Wołomin
Piłkarski Wołomiński Klub Sportowy "Huragan"
brak opinii
+ dodaj opinię
Korsaka 4
Wołomin
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce
brak opinii
+ dodaj opinię
Nadmeńska 8h
Kobyłka
Stowarzyszenie "Porozumienie dla Zielonki"
brak opinii
+ dodaj opinię
Przemysłowa 4a
Zielonka
Stowarzyszenie "Wizna 1939"
brak opinii
+ dodaj opinię
Kościelna 15a
Wołomin
Stowarzyszenie "Zwierzęta Ludziom"
brak opinii
+ dodaj opinię
Nadarzyn 29
Kobyłka
Stowarzyszenie Aiesec Polska
brak opinii
+ dodaj opinię
Wiśniowa 6
Wołomin
strona
1
z 2
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Palenie z trzeciej ręki groźne dla zdrowia
Do pracy rowerem? To wybór chroniący przed rakiem i zawałem
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Hospicjum Im.Św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie
Moja babcia i ciocia wpłacały jakieś środki na hospicjum w Koszalinie, przekazywały 1% podatku, namawiały do tego innych, a kiedy same potrzebowały wyspecjal
Koszalinianin
01-02-2022 02:26
1/5
Fundacja "Promyk Słońca"
szacunek za prawdziwą i rzetelną edukację, oraz mnóstwo działań mających wpływ na dobre zmiany w mentalności postrzegania dysfunkcji.
Łukasz
12-05-2019 09:05
5/5
Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę
jestem czlonkiem i jestem zadowolona
edyta
01-08-2021 16:28
4/5