komu1procent.pl
OPP
Podkarpackie
OPP
Dębica
Jarosław
Jasło
Krosno
Mielec
Przemyśl
Rzeszów
Sanok
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Boguchwała
Brzozów
Dynów
Głogów Małopolski
Jedlicze
Kolbuszowa
Lesko
Leżajsk
Lubaczów
Łańcut
Nisko
Nowa Dęba
Nowa Sarzyna
Przeworsk
Radymno
Ropczyce
Rudnik nad Sanem
Sędziszów Małopolski
Strzyżów
Ustrzyki Dolne
Drzewo Życia
brak opinii
+ dodaj opinię
Malawa 772b
Dziecięco-Młodzieżowe Stowarzyszenie Śpiewacze "Sancta Musica"
brak opinii
+ dodaj opinię
Mickiewicza 10
Tyczyn
Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego
brak opinii
+ dodaj opinię
Sienkiewicza 1
Mielec
Fundacja "Bliźniemu Swemu ..." na Rzecz Towarzystwa Pomocy Im.Św. Brata Alberta
brak opinii
+ dodaj opinię
Kopernika 18A
Rzeszów
Fundacja "Educare"
brak opinii
+ dodaj opinię
Manasterz 71
Fundacja "Grzegorza z Sanoka"
brak opinii
+ dodaj opinię
Jasna 9
Sanok
Fundacja "Hereditas Pro Futuro"
brak opinii
+ dodaj opinię
Dominikańska 25
Jarosław
Fundacja "Jaś Wędrowniczek"
brak opinii
+ dodaj opinię
Bieleckiego 8
Rymanów
Fundacja "Kocia Wyspa"
brak opinii
+ dodaj opinię
Poniatowskiego 28
Stalowa Wola
Fundacja "Latarnia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Wola Piotrowa 34
Fundacja "Na Fali"
brak opinii
+ dodaj opinię
Równa 56
Polańczyk
Fundacja "Na Rzecz Nauki i Edukacji - Talenty"
brak opinii
+ dodaj opinię
Sucharskiego 2
Rzeszów
«
poprzednia
strona
3
z 54
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Dlaczego się objadamy?
Nikotyna a rak: czy jest jakaś zależność?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Fundacja "Promyk Słońca"
Ja mam spory procent i nie zamierzam oddawać kasy na zmarnowane. Fundacja dostaje dodatkowe pieniądze z nfz na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, na pro
Mirek
27-03-2019 18:30
1/5
Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja" w Tłuszczu
Jestem nekana ulotkami tej fundacji. Mimo informacji na skrzynce o zakazie zostawiania ulotek, ta fundacja regularnie wtyka mi swojej ulotki w furtke. Jak zadzw
Niki
19-11-2020 04:31
1/5
Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo
Dzieci dzielone na lepszy i gorszy sort.Zero motywacji ,trenerzy to kpina ,dziecko zniechęcone do piłki.Jestes tam po to żeby płacić.Ukladziki...
Piotr
07-05-2021 16:05
1/5