komu1procent.pl
OPP
Małopolskie
OPP
Bochnia
Chrzanów
Gorlice
Kraków
Nowy Sącz
Nowy Targ
Olkusz
Oświęcim
Tarnów
Zakopane
Andrychów
Brzesko
Brzeszcze
Bukowno
Chełmek
Dąbrowa Tarnowska
Kęty
Krynica-Zdrój
Krzeszowice
Libiąż
Limanowa
Miechów
Myślenice
Niepołomice
Rabka-Zdrój
Skawina
Sucha Beskidzka
Trzebinia
Wadowice
Wieliczka
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko "Energia" przy Tauron Dystrybucja
brak opinii
+ dodaj opinię
Dajwór 27
Kraków
Towarzystwo Miłośników Języka Polskiego
brak opinii
+ dodaj opinię
al. Mickiewicza 31
Kraków
Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich Oddział w Tarnowie
brak opinii
+ dodaj opinię
Piłsudskiego 24
Tarnów
Towarzystwo Miłośników Piwnicznej
brak opinii
+ dodaj opinię
Rynek 11
Piwniczna-Zdrój
Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej w Muszynie
brak opinii
+ dodaj opinię
Kościelna 43
Muszyna
Towarzystwo Miłośników Ziemi Wadowickiej
brak opinii
+ dodaj opinię
Krakowska 8
Wadowice
Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego
brak opinii
+ dodaj opinię
Kasprusie 19
Zakopane
Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody
brak opinii
+ dodaj opinię
Krowoderska 49
Kraków
Towarzystwo na Rzecz Ziemi
brak opinii
+ dodaj opinię
Leszczyńskiej 7
Oświęcim
Towarzystwo Pomocy Dzieciom im. Marii Konopnickiej
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Filipa 23
Kraków
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Krakowskie
brak opinii
+ dodaj opinię
Józefa 5
Kraków
Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. św. Łazarza"
brak opinii
+ dodaj opinię
Fatimska 17
Kraków
«
poprzednia
strona
65
z 69
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Dlaczego się objadamy?
Kolorowa muzyka, czyli czym jest synestezja
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę
jestem czlonkiem i jestem zadowolona
edyta
01-08-2021 16:28
4/5
Fundacja Wolności
Fundacja Wolności patrzy na ręce urzędnikom i politykom, dzięki czemu wiem, że lepiej pracują i wydają pieniądze z moich podatków. Mam nadzieję, ze fundacja będ
Dorota
22-03-2023 00:24
5/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Nie mam zastrzeżeń do nich. Daje swój malutki procent, ale w końcu zawsze coś ;)
Maro
27-03-2019 15:45
5/5