komu1procent.pl
OPP
Małopolskie
OPP
Bochnia
Chrzanów
Gorlice
Kraków
Nowy Sącz
Nowy Targ
Olkusz
Oświęcim
Tarnów
Zakopane
Andrychów
Brzesko
Brzeszcze
Bukowno
Chełmek
Dąbrowa Tarnowska
Kęty
Krynica-Zdrój
Krzeszowice
Libiąż
Limanowa
Miechów
Myślenice
Niepołomice
Rabka-Zdrój
Skawina
Sucha Beskidzka
Trzebinia
Wadowice
Wieliczka
Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Sądeckie Hospicjum"
brak opinii
+ dodaj opinię
Nawojowska 155a
Nowy Sącz
Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego w Bochni
brak opinii
+ dodaj opinię
Rynek 15
Bochnia
Towarzystwo Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Więckowicach
brak opinii
+ dodaj opinię
Słoneczna 3
Więckowice
Towarzystwo Przyjaciół Dziecięcego Zespołu "Mali Śwarni"
brak opinii
+ dodaj opinię
al. Tysiąclecia 37
Nowy Targ
Towarzystwo Przyjaciół III Lo im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
brak opinii
+ dodaj opinię
Brodzińskiego 6
Tarnów
Towarzystwo Przyjaciół Kultury Ludowej
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Gertrudy 4
Kraków
Towarzystwo Przyjaciół Regionalnego Zespołu "Lachy"
brak opinii
+ dodaj opinię
Jagiellońska 31
Nowy Sącz
Towarzystwo Przyjaciół Trędowatych im. Ojca Jana Beyzyma
brak opinii
+ dodaj opinię
Zaskale 1
Kraków
Towarzystwo Przyjaciół Żegiestowa
brak opinii
+ dodaj opinię
Żegiestów 53
Towarzystwo Słowaków w Polsce
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Filipa 7
Kraków
Towarzystwo Sportowe "Wisła" Kraków
brak opinii
+ dodaj opinię
Reymonta 22
Kraków
Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe
brak opinii
+ dodaj opinię
Topolowa 3
Kraków
«
poprzednia
strona
66
z 69
następna
»
Polecane artykuły
Zielona kawa - czy naprawdę odchudza?
Nowy telefon zaufania dla młodych ludzi
Oddawanie krwi: czy każda choroba dyskwalifikuje?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Rzecz "Hospicjum Gdańskiego im. Matki Teresy z Kalkuty"
Matka Teresa to ta, która odmawiała znieczulenia uważając, że ból zbliża do Boga? Nie do pomyślenia, że ktoś mógł stworzyć hospicjum jej imienia.
Adam
15-01-2018 11:29
3/5
Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo
Dzieci dzielone na lepszy i gorszy sort.Zero motywacji ,trenerzy to kpina ,dziecko zniechęcone do piłki.Jestes tam po to żeby płacić.Ukladziki...
Piotr
07-05-2021 16:05
1/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Nie polecam. Farbą i pisaniem przez promyk sobie opinii, że niby to pacjent, matka, ojciec itd nie zakryje niegospodarności, nie zniszczy prawdy, że ta Instytuc
Sergiusz
16-04-2019 19:41
1/5