komu1procent.pl
OPP
Łódzkie
OPP
Bełchatów
Kutno
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Skierniewice
Tomaszów Mazowiecki
Zduńska Wola
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Brzeziny
Głowno
Koluszki
Konstantynów Łódzki
Łask
Łęczyca
Łowicz
Opoczno
Ozorków
Pajęczno
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Sieradz
Sulejów
Tuszyn
Wieluń
Wieruszów
Zelów
Żychlin
Stowarzyszenie Centrum Pomocy "Panaceum"
brak opinii
+ dodaj opinię
Sucharskiego 87a
Radomsko
Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu "Nadzieja"
brak opinii
+ dodaj opinię
Podrzeczna 4
Łowicz
Stowarzyszenie Centrum Wsparcia Terapeutycznego
brak opinii
+ dodaj opinię
Pomorska 54
Łódź
Stowarzyszenie Chóralne "Lira" przy Klasztorze O. O. Paulinów w Wieruszowie w Likwidacji
brak opinii
+ dodaj opinię
Dąbrowskiego 12
Wieruszów
Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy "Razem"
brak opinii
+ dodaj opinię
Skrzynno 13
Stowarzyszenie Dobroczynne "Razem"
brak opinii
+ dodaj opinię
Żeromskiego 28
Zelów
Stowarzyszenie Dom Wschodni - Domus Orientalis
brak opinii
+ dodaj opinię
Piotrkowska 80
Łódź
Stowarzyszenie Działające na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Budzimy Nadzieje
brak opinii
+ dodaj opinię
Stanisława Staszica 7
Drzewica
Stowarzyszenie Edukacji Administracji Publicznej
brak opinii
+ dodaj opinię
dr. Stefana Kopcińskiego 8/12
Łódź
Stowarzyszenie Edukacyjno - Sportowe Staszic - Kutno
brak opinii
+ dodaj opinię
Oporowska 7
Kutno
Stowarzyszenie Edukacyjno-Regionalne "Przyszłość Młodego Pokolenia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Wieluńska 33
Rusiec
Stowarzyszenie Ezg
brak opinii
+ dodaj opinię
Długa 15
Zgierz
«
poprzednia
strona
27
z 42
następna
»
Polecane artykuły
Zielona kawa - czy naprawdę odchudza?
Słoneczne BHP - sprawdź czy je znasz?
Jakie diety stosują Polacy
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Stowarzyszenie "Dobry Anioł"
Nie wiem jak prezes stowarzyszenia odnosi się do swoich podopiecznych ale jako właściciel hoteli i domków na Mazurach jest dość wulgarny i mający ludzi za bieda
Żaneta
09-05-2021 14:34
1/5
Stowarzyszenie Amazonek w Szczecinku
Koleżanki Amazonki Szczecineckie wasza pomoc zaangażowanie w imprezy sportowe wasze ciasta uśmiechy to sama słodycz życzę wam dalszej wytrwałości we wszystkim😀
Misio
09-09-2021 21:19
5/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Fundacja zasługuje na dobrą ocenę. Zarządzanie placówka to dno.
Magdalena T.
05-05-2019 13:05
1/5