komu1procent.pl
OPP
Łódzkie
OPP
Bełchatów
Kutno
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Skierniewice
Tomaszów Mazowiecki
Zduńska Wola
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Brzeziny
Głowno
Koluszki
Konstantynów Łódzki
Łask
Łęczyca
Łowicz
Opoczno
Ozorków
Pajęczno
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Sieradz
Sulejów
Tuszyn
Wieluń
Wieruszów
Zelów
Żychlin
Fundacja Rozwoju Szkoły Filmowej w Łodzi
brak opinii
+ dodaj opinię
Targowa 61/63
Łódź
Fundacja Rozwoju Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralnego Szpitala Weteranów "Pro Cordis"
brak opinii
+ dodaj opinię
Żeromskiego 113
Łódź
Fundacja Serce dla Serc Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
brak opinii
+ dodaj opinię
Pomorska 251
Łódź
Fundacja Słonie na Balkonie
brak opinii
+ dodaj opinię
Piotrkowska 17
Łódź
Fundacja Służby Rodzinie "Nadzieja"
brak opinii
+ dodaj opinię
Broniewskiego 1a
Łódź
Fundacja Społeczno-Charytatywna "Aktywni w Potrzebie"
brak opinii
+ dodaj opinię
Łaska 41
Zduńska Wola
Fundacja Sportowcy Dzieciom
brak opinii
+ dodaj opinię
Tymienieckiego 16G
Łódź
Fundacja Swim For a Dream
brak opinii
+ dodaj opinię
Pomorska 60
Łódź
Fundacja Szkolna im. Michaliny i Witolda Sobieszczuków
brak opinii
+ dodaj opinię
Wojciecha Kilara 3
Łódź
Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki - Ależ Gustawie!
brak opinii
+ dodaj opinię
Piotrkowska 122
Łódź
Fundacja Udaru Mózgu
brak opinii
+ dodaj opinię
Milionowa 14
Łódź
Fundacja Ulicy Piotrkowskiej
brak opinii
+ dodaj opinię
Piotrkowska 102
Łódź
«
poprzednia
strona
12
z 42
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Nuda to poważna sprawa, także dla nauki
Zielona kawa - czy naprawdę odchudza?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Stowarzyszenie Amazonek w Szczecinku
Amazonki ze Szczecinka to cudowne kolezanki wspaniale Panie mozna na nie liczyc doradza co gdzie jak zalatwic dokumenty jakie badania zrobic dziekuje za wasz us
Iwa
02-04-2021 21:26
5/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Ostatnio była trójka dzieci w jakimś malutkim gabinecie tylko z wielkim stołem. Gabinetów nikt nie ogarnia, wszedł lekarz i wszyscy musieliśmy sie przynieść. Po
Z grupy dla dzieci
12-05-2019 10:35
1/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Boją się konkurencji i nie chca pomagać, za rozdawanie cudzego krs można wylądować na dywaniku. Żaden z nas nie zna go na pamięć :)))
Kaśka
29-04-2019 16:43
1/5