komu1procent.pl
OPP
Dolnośląskie
OPP, Wrocław
Bolesławiec
Dzierżoniów
Głogów
Jelenia Góra
Legnica
Lubin
Oleśnica
Świdnica
Wałbrzych
Wrocław
Bielawa
Bogatynia
Boguszów-Gorce
Brzeg Dolny
Chojnów
Góra
Jawor
Jelcz-Laskowice
Kamienna Góra
Kłodzko
Lubań
Nowa Ruda
Oława
Polkowice
Strzegom
Świebodzice
Trzebnica
Ząbkowice Śląskie
Zgorzelec
Złotoryja
Wrocławski Klub Sportowy Niesłyszących "Świt"
brak opinii
+ dodaj opinię
Niemcewicza 30B
Wrocław
Wrocławski Klub Szachowy Hetman
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Antoniego 31b
Wrocław
Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Antoniego 36/38
Wrocław
Wrocławskie Centrum Mediacji
brak opinii
+ dodaj opinię
Orłowicza 2
Wrocław
Wrocławskie Forum Kobiet
brak opinii
+ dodaj opinię
Komandorska 53f
Wrocław
Wrocławskie Stowarzyszenie Głuchych "Nadzieja"
brak opinii
+ dodaj opinię
Ruska 46a
Wrocław
Wrocławskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Bonitum"
brak opinii
+ dodaj opinię
Komuny Paryskiej 28
Wrocław
Wrocławskie Stowarzyszenie Narodowego Czynu Pomocy Szkole
brak opinii
+ dodaj opinię
Odrzańska 24-29
Wrocław
Wrocławskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niewidomych
brak opinii
+ dodaj opinię
Kamiennogórska 16
Wrocław
Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner
brak opinii
+ dodaj opinię
Grabiszyńska 281
Wrocław
Wrocławskie Towarzystwo Opieki nad Więźniami - Dolnośląski Ośrodek Mediacji
brak opinii
+ dodaj opinię
Katedralna 4
Wrocław
Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Imienia Dr Jerzego Szkarłata
brak opinii
+ dodaj opinię
pl. Hirszfelda 12
Wrocław
«
poprzednia
strona
28
z 29
następna
»
Polecane artykuły
Zielona kawa - czy naprawdę odchudza?
Do pracy rowerem? To wybór chroniący przed rakiem i zawałem
Nowy telefon zaufania dla młodych ludzi
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Dom Modlitwy "Agape" w Borowym Młynie
Jak dlamnie to jest super mieszkam TU i moim zdaniem jest O.K. Mamy WSPANIA LOM PANIA K OM A N D O R ,dla nie wtajemniczonych to wyjasniam Pania Kierownik pr
Mirosław Pawelski
20-07-2019 16:53
2/5
Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę
jestem czlonkiem i jestem zadowolona
edyta
01-08-2021 16:28
4/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Tak jak piszą lubi sobie dziękować.
Kolejna Wiosna
04-05-2019 16:13
1/5