komu1procent.pl
OPP
Wielkopolskie
OPP, Poznań
Gniezno
Kalisz
Konin
Leszno
Luboń
Ostrów Wielkopolski
Piła
Poznań
Swarzędz
Śrem
Chodzież
Gostyń
Grodzisk Wielkopolski
Jarocin
Kępno
Koło
Kościan
Krotoszyn
Nowy Tomyśl
Oborniki
Ostrzeszów
Pleszew
Rawicz
Szamotuły
Środa Wielkopolska
Trzcianka
Turek
Wągrowiec
Września
Złotów
Ochrona Zabytków Wielkopolski
brak opinii
+ dodaj opinię
Składowa 4
Poznań
Oddział Wielkopolski Polskiego Związku Głuchych
brak opinii
+ dodaj opinię
Przemysłowa 45
Poznań
Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa
brak opinii
+ dodaj opinię
Jana Spychalskiego 23
Poznań
Ogólnopolska Fundacja Naszezoo.Pl
brak opinii
+ dodaj opinię
Kopanina 54
Poznań
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Integracji Gem
brak opinii
+ dodaj opinię
Kolejowa 38
Miękowo
Opiekuńcze Serca
brak opinii
+ dodaj opinię
Grunwaldzka 11
Poznań
Polski Klub Kawaleryjski
brak opinii
+ dodaj opinię
Glebowa 39b
Poznań
Polski Komitet Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę Insea
brak opinii
+ dodaj opinię
Święty Marcin 80
Poznań
Polski Związek Niewidomych - Okręg Wielkopolski
brak opinii
+ dodaj opinię
al. Niepodległości 29
Poznań
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Poznaniu
brak opinii
+ dodaj opinię
Pogodna 49
Poznań
Polskie Stowarzyszenie Ochrony Jeży "Nasze Jeże"
brak opinii
+ dodaj opinię
św. Trójcy 22
Poznań
Polskie Towarzystwo Leczenia Ran
brak opinii
+ dodaj opinię
os. Rusa 55
Poznań
«
poprzednia
strona
10
z 21
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Dlaczego się objadamy?
Czy na Alzheimera można zachorować w młodym wieku?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Rzecz "Hospicjum Gdańskiego im. Matki Teresy z Kalkuty"
Matka Teresa to ta, która odmawiała znieczulenia uważając, że ból zbliża do Boga? Nie do pomyślenia, że ktoś mógł stworzyć hospicjum jej imienia.
Adam
15-01-2018 11:29
3/5
Stowarzyszenie Amazonek w Szczecinku
Jestescie wspaniale pomagacie dobrym slowem usmiechem zawsze mozna na was liczyc we wszystkim
Kasia
20-03-2021 16:16
5/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Po to właśnie pokazałem na FB link to tej stronu, żeby ciepło przywitać p. Dyrektor która wcześniej o niej nie wiedziała dlatego pozytywów nie było. Dobrze że
Krzysztof
14-03-2019 12:22
1/5