komu1procent.pl
OPP
Warmińsko-Mazurskie
OPP, Olsztyn
Bartoszyce
Elbląg
Ełk
Giżycko
Iława
Kętrzyn
Mrągowo
Olsztyn
Ostróda
Szczytno
Barczewo
Biskupiec
Braniewo
Dobre Miasto
Działdowo
Gołdap
Lidzbark
Lidzbark Warmiński
Lubawa
Morąg
Nidzica
Nowe Miasto Lubawskie
Olecko
Olsztynek
Orneta
Orzysz
Pasłęk
Pisz
Susz
Węgorzewo
Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu "Pokonać Ciszę"
brak opinii
+ dodaj opinię
M. Grzegorzewskiej 6
Olsztyn
Stowarzyszenie Rodziców "Przyjaciele Dziesiątki"
brak opinii
+ dodaj opinię
Niepodległości 18
Olsztyn
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych
brak opinii
+ dodaj opinię
Wańkowicza 1
Olsztyn
Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa "Strzał w 10"
brak opinii
+ dodaj opinię
Czapli 2
Olsztyn
Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Pojezierze"
brak opinii
+ dodaj opinię
Hugona Kołłątaja 2
Olsztyn
Stowarzyszenie Sportu Szkolnego "Juvenia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Limbowa 18
Olsztyn
Stowarzyszenie Świętej Rodziny
brak opinii
+ dodaj opinię
Kard. S. Wyszyńskiego 11
Olsztyn
Stowarzyszenie Warmia
brak opinii
+ dodaj opinię
Mieczysława Orłowicza 21
Olsztyn
Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa "Borussia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Zyndrama z Maszkowic 2
Olsztyn
Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce
brak opinii
+ dodaj opinię
Turowskiego 1
Olsztyn
Towarzystwo Miłośników Pasłęki "Passaria"
brak opinii
+ dodaj opinię
Mazurska 2
Olsztyn
Towarzystwo Naukowe im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie
brak opinii
+ dodaj opinię
Partyzantów 87
Olsztyn
«
poprzednia
strona
7
z 9
następna
»
Polecane artykuły
Dieta na stoku - co jeść, aby mieć siłę?
Opioidy przyjmowane w ciąży wpływają na dziecko
Słoneczne BHP - sprawdź czy je znasz?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Fundacja "Promyk Słońca"
Nie mam zastrzeżeń do nich. Daje swój malutki procent, ale w końcu zawsze coś ;)
Maro
27-03-2019 15:45
5/5
Fundacja "Promyk Słońca"
Polecam Avalon fundacja, która rzeczowo pomaga, zbiera bardzo aktywnie fundusze, nie polega tylko na dotacjach z urzędów państwowych. Dzis organizują super szko
Lena
12-05-2019 17:00
1/5
Stowarzyszenie "Dobry Anioł"
Nie wiem jak prezes stowarzyszenia odnosi się do swoich podopiecznych ale jako właściciel hoteli i domków na Mazurach jest dość wulgarny i mający ludzi za bieda
Żaneta
09-05-2021 14:34
1/5