1. OPP
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Stowarzyszenie "Arrachion"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Gietkowska 9c/2
Olsztyn

Informacje podstawowe

KRS: 0000202336
Data rejestracji: 30-03-2004

Cel działania

1/prowadzenie działalności w celu popularyzacji i rozwoju kultury fizycznej, 2/prowadzenie działalności w celu zwiększenia bezpieczeństwa ludności tj. szkolenie służb mundurowych i osób cywilnych z zakresu: samoobrony, taktyki i technik interwencji, wszelkich szkoleń mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa ludności, 3/popieranie działalności członków w zakresie zagadnień związanych z działalnością stowarzyszenia, 4/propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku,podnoszenie świadomości ekologicznej oraz ochronę środowiska naturalnego, 5/tworzenie warunków materialnych i organizacyjno-prawnych dla uprawiania sportu, 6/wspomaganie działalności charytatywnej poprzez udział w imprezach, 7/prowadzenie własnej działalności charytatywnej.

Opinie o Stowarzyszenie "Arrachion"

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat organizacji. Jeżeli korzystałeś z jej usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.