Armii Krajowej 35 A
Wałbrzych

Informacje podstawowe

KRS: 0000071617
e-mail: [email protected]
Data rejestracji: 14-12-2001

Cel działania

Fundacja prowadzi działalność w sferze zadań publicznych w zakresie: nauki, edukacji, oświaty i wychowania. celem fundacji jest:
1. gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz realizacji programu szkolenia prowadzonego w szkole gminnej menadżersko-księgowej w wałbrzychu.
2. gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz realizacji programu szkolnego prowadzonego w podstawowej szkole samorządowej jako pierwszego etapu kształcenia menadżersko-księgowego.
3. wprowadzanie i rozwijanie nowych form szkolenia z uwzględnieniem potrzeb wynikających z restrukturyzacji regionu wałbrzyskiego.
4. organizowanie ruchu społecznego i aktywizowanie obywateli wokół idei prowadzenia tego typu szkół samorządowych.

Opinie o Fundacja "Clever"

Dodaj opinię
Wieslaw
1/5
Jest to szkola o charakterze wydrzyj od rodzicow ile sie da w swoim statusie ma za zadanie zbieranie funduszy na nowatorskie nauczanie jak sie okazuje to darczyncami sa rodzice bo 550 zl miesiecznie jest duzo i na tym sie nie konczy bo pomysly nauczycielek na zakup pomycy sa wyszukane a to specjalne dlugopisy albo ciezkie do zdobycia flamastry jak wiele innych rzeczy o ktorych nie wspomne bo nie pamietam zadan domowych od cholery to poco mam placic ponad 6000zl rocznie jesli musze oplacac pomoc z zewnatrz do odrabiania lekcji pani dyrektor bardzo arogancka przypomina mi szkole w latach siedemdziesiatych moim skromnym zdaniem fundacja w samym znaczeniu tego slowa ma pomagac a nie .... Slowem 490 ciu rodzicow utrzymuje na dobrym poziomie pryncypalow tej organizacji w sumie nie dajacej nic szczególnego od soebie mam tam dziecko ale nosze sie z zamiarem przeniesienia do szkoly publicznej wole te pieniadze przeznaczyc na dodatkowe lekcje w domu bo i tak trzeba korzystac z korepetycji jedna wielka sciema pozdtawiam wszustkich naiwnych snobow